Jakékoli použití či využití obsahu či formy těchto webových stránek, ať již zcela či z části, je bez předchozího písemného souhlasu majitele porušením autorského zákona.

Hotely v Dubaji

RITZ - CARLTON 5*

Luxusní hotel přímo na pláži, asi 25 km od letiště v Dubaji, 25 km od centra města. Francouzská a arabská restaurace, restaurace ve středomořském stylu, kavárna u bazénu, bar s velkým výběrem kubánských doutníků, bar u bazénu, čtyři tenisové a dva squashové kurty, fitness, aerobik dětské animace, sauna, masáže, pára, vířivka, lázně, 3 bazény, tobogán, možnost vodních sportů, salón krásy, obchody, business centrum, prádelna, hlídaní dětí. 149 pokojů s výhledem na moře, balkonem, stálou pokojovou službou.

JUMEIRAH BEACH HOTEL 5* de luxe

Přímo na pláži, 20 minut od centra města, 25 minut od letiště. Osmnáct restaurací - italská, argentinská, německá, dary moře, mezinárodní snack bar v americkém stylu, jazz bar, tradiční anglická hospoda, nonstop kavárna, tři bazény s bazénkem pro děti, sportovní a zábavné centrum s mnoha vodními atrakcemi, golfová škola, kurzy potápění, prádelna, směnárna, klub pro děti, obchody, linka do města. 600 pokojů s výhledem na moře, satelitní TV, sejfem, vysoušečem vlasů a stálou pokojovou službou.

DUBAI MARINE BEACH RESORT 4*

Hotel leží přímo na pláži nedaleko obchodní čtvrti. Od centra Dubaje je vzdálen asi 10 minut. Hotel má svou vlastní soukromou pláž v rámci plážového klubu Dubai Marine, kam mají přístup jen hoteloví hosté nebo členové klubu. Je zde celkem 195 pokojů, které jsou rozmístěny v jednotlivých pavilonech v areálu hotelu. K dispozici jsou v hotelu libanonská, thajská, italská a mexická restaurace, diskotéka, bazén, brouzdaliště, fitness a lázně.

Všechny pokoje jsou komfortně zařízené. Jsou klimatizované a mají telefon, televizor se satelitním příjmem, minibar, sejf, koupelnu s vysoušečem vlasu a WC.

Aktivity: Vodní sporty (windsurfing, jet ski, vodní lyžování, jízda na banánu), tenis, squash, sauna.

OASIS BEACH 4* de luxe

Hotel leží přímo na pláži Jumeirah Beach. Byl otevřen teprve na jaře roku 1998. Doprava do centra Dubaje hotelovým minibusem. K hotelovému vybavení patří vstupní hala s recepcí, čtyři restaurace (The Bazaar, AI Mahar, Bier Stube German pub and restaurant, Flamingo Lounge, Pool restaurant), Laguna Bar, fitness centrum, sauna, kadeřnický a kosmetický salon, velký bazén, jacuzzi.

Všech 210 pokojů je klimatizovaných, vybavených koupelnou s WC, minibarem, sejfem, televizí se satelitním příjmem, telefonem, rádiem a balkonem.

Aktivity: Windsurfing, plachtění, tenis, sauna, vodní lyže, šlapadla.

SAVOY RESIDENCE 4*

Savoy ResidenceApartmánový hotel postavený v centru obchodní zóny Bur Dubai. Nachází se pár minut chůze od populárního obchodního komplexu Bur Juman, několika bank a obchodní zóny Fahidi Street. K dispozici je sauna, bazén na střeše hotelu, poolbar, restaurace. Prostorná studia jsou vybavena kuchyňkou s vynikajícím zařízením (lednička s mrazničkou, myčka na nádobí, pračka se sušičkou, sporák, mikrovlnná trouba, kompletní sada nádobí), sedacím koutem s rozkládací sedačkou a postelemi, televizí a telefonem. Pohodlně se zde mohou ubytovat až 4 osoby. Hotel je vhodný i pro dlouhodobé pobyty.

Aktivity: K samotnému hotelu nepatří žádné sportovní zařízení. Hotel organizuje dopravu minibusem na pláž a zpět, do nákupních center a na tržiště. Hotel je ideální pro kombinaci pobytu ve městě a koupání na pláži, při zachování velmi ekonomické ceny.

BURJ AL ARAB 7*+

Viz samostatná stránka Burj Al Arab - Arabská věž v Miniaturách.